Daniel Šuška

Zkušenosti:2 roky trénování, 14 let cvičení

Věk:28 let

Váha:75 kg

Email:suska@fitmexx.cz

Telefon:+420 724 931 699

Daniel Šuška

Funkční trenér se zdravotním zaměřením

O mně:

Sportu se všestranně věnuji od svých 3 let a do svých 13 let jsem měl našlápnuto na kariéru profesionálního sportovce, dokud nepřišlo vážné onemocnění, které tuto cestu přerušilo. Díky tomuto zážitku jsem si uvědomil, že zdraví je to nejcennější co máme a je potřeba se o něj starat.

A proto se od té doby zaměřuji především na prevenci zdraví ve cvičení i mimo něj.

Absolvoval jsem rekvalifikační kurz v Improve Academy zaměřený na zdravotní a rehabilitační cvičení, který byl vedený zkušenými fyzioterapeuty (Mgr. Radka Geffertová, Mgr. Radoslav Mikloš a další odborníci) a dále se neustále vzdělávám studiem odborných studií, materiály poskytované světovými odborníky a především vlastní praxí.

Mým zaměřením je znalost lidského těla a jeho funkce. Díky tomu dokážu zjistit příčinu bolesti a řešit tak důvod, nikoli důsledek.

Každého klienta učím využívat jeho tělo na maximum, ale zároveň se o něj správně starat, protože právě naše tělo nás musí provést celým životem.

Proč já?

  • Ke všem přistupuji individuálně, protože každý problém, ač se může zdát stejný, má jinou příčinu – bolest v zádech může být způsobena např. špatným sezením, zkrácenými krčními svaly nebo i špatnou funkcí kyčle.
  • Kombinuji rehabilitační a korekční cvičení s posilováním
  • Stavím cvičení od základů (nejprve technika, poté náročnost).
  • Mým cílem je udržitelnost, tedy aby když se mnou klient přestane trénovat, byl sám schopen cvičit správně dál a postavu si udržel.
  • Sám aktivně sportuji a žádný sport mi není cizí (s největší pravděpodobností budu rozumět alespoň v základech i vašemu sportu a tím lépe pochopím, kde je problém a rychleji přistoupíme k účinné léčbě).
  • Pomáhám v přípravě profesionálním sportovcům i rekreačním cvičencům.
  • Vždy se řídím myšlenkou:”Je důležité cvičit, důležitější je cvičit správně.”