Daniel Šuška

Zkušenosti:2 roky trénování, 14 let cvičení

Věk:28 let

Weight:75 kg

Email:suska@fitmexx.cz

Telefon:+420 724 931 699

Daniel Šuška

Funkční trenér se zdravotním zaměřením

O mně:

Sportu se všestranně věnuji od svých 3 let a do svých 13 let jsem měl našlápnuto na kariéru profesionálního sportovce, dokud nepřišlo vážné onemocnění, které tuto cestu přerušilo. V té době jsem si uvědomil, že zdraví je to nejcennější co máme a je potřeba se o něj starat. A proto se dnes zaměřuji především na prevenci zdraví ve cvičení i mimo něj.

Se cvičením ve fitness jsem začal ve 14 letech, kdy jsem začal hrát americký fotbal, kterému se věnuji dodnes. Ovšem žádný sport mi není cizí a snažím se věnovat všestrannému pohybu. Absolvoval jsem rekvalifikační kurz v Improve Academy zaměřený na zdravotní a rehabilitační cvičení, který byl vedený zkušenými fyzioterapeuty. Nejdůležitější ovšem je, že se neustále individuálně vzdělávám studiem odborných studií, materiály poskytované světovými odborníky a především vlastní praxí.

Mým zaměřením je znalost lidského těla a jeho funkce. Této znalosti využívám při diagnostice pohybového aparátu pro zjištění původu bolesti a zdravotních problémů, při nápravě těchto problémů a zlepšování fyzické kondice, a pro optimalizaci a zlepšení výkonu u profesionálních sportovců.

Každého klienta učím využívat jeho tělo na maximum, ale zároveň se o něj správně starat, protože právě naše tělo nás musí pronést celým životem.